Пам'ятки для батьків та дітей

У разі необхідності отримати інформацію чи допомогу, звертайтеся до працівника кримінальної міліції у справах дітей у Новомиргородському районі в.о. оперуповноваженого Вікторова Віктора Вікторовича. Номер телефону 102 та моб. номер 0683431977

Про поліпшення роз'яснювальної роботи з батьками щодо загибелі дітей на пожежі

Статистика свідчить, що переважна більшість пожеж та надзвичайних подій трапляється у житловому секторі громадян. Це свідчить про недостатній рівень знань людьми правил пожежної безпеки, елементарну необережність та халатність по відношенню до правил безпеки життєдіяльності. Викликає занепокоєння і стан з пожежами протягом опалювального сезону, адже, як правило переважна більшість пожеж та загибелі людей виникає саме в цей період, особливо від експлуатації пічного опалення. Не залишайте печі які топляться та електричні опалювальні прилади без нагляду та не доручайте нагляд за ними малолітнім дітям.

Батьки та відповідальність

«Згідно зі статтею 59 Закону України «Про освіту» батьки  несуть повну відповідальність перед законом за виховання та поведінку своїх дітей, збереження їх життя і здоров’я, дотримання режиму дня у робочі і вихідні дні, в поза навчальний час та під час учнівських канікул. Для того, щоб з вашими дітьми не сталося нещастя, або щоб вони самі не скоїли протиправних вчинків, учням школи віком до 16 років забороняється знаходитися поза межами свого житлового помешкання  після 21.00 години».

Скачати повністю

Неналежне виховання дітей - відповідальність батьків

Питання належного виховання дітей, досягнення порозуміння між батьками і дітьми завжди були важливими й актуальними. У статті 51 Конституції України сказано, що батьки зобов’язані утримувати дітей до їх повноліття.

ПАМ’ЯТКА

про правила поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами, у тому числі замаскованими під них речам

Знайти сьогодні «небезпечну іграшку» можна практично скрізь: у лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі і навіть на вулицях міст. Від таких «знахідок» гинуть дорослі, намагаючись здати їх у пункт прийому металобрухту, а також при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, яких природна цікавість спонукає на страшні експерименти: із цікавості підкладають боєприпаси в багаття, випробують їх на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому, у двір, у школу. Однією з серйозних загроз сучасного суспільства є тероризм. Якщо вибухові пристрої серійного зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки, що можуть з’явитися на вулицях міст і селищ, визначити набагато складніше.