10 лют. 2015

Вуличні акції

На жаль, теперішні події на сході України сіють сумніви в серцях людей. Наші вихованці вирішили відновити вуличні акції «І гордо кажу на ввесь світ: Я – ВКРАЇНЕЦЬ!»:
5 лют. 2015

Проведення "Дня цивільної оборони".

4 лют. 2015

Долучаємось до ініціативи плетіння сітки для підрозділів АТО

Долучатися до плетіння як діти так і вчителі
3 лют. 2015

Про проведення Тижня сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Здоровий спосіб життя- це модно!»
2 лют. 2015

Чарівна україночка

2 лютого у Новомиргородській ЗШ І-ІІІ ст. №1 відбулася конкурсна програма для учасниць 9 кл. «Чарівна україночка». Що не кажіть, а Україна славиться красунями! Здавна в усьому світі славилися українські дівчата. Всі віки їм були притаманна неповторна врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість, багата фантазія, звичайно ж, велика шана, любов і повага до рідного краю.
27 січ. 2015

Шлях переселенця

Куди звертатись!!!
23 січ. 2015