"Мандрівка у книжковий світ"

Рушник - життєвий символ українців. Учні 3 класу дізнаються цікавинки про українські рушники

Огляд літератури «Мій рідний край»

12 вер. 2014року.  Ці книги про нас, про наше минуле і сьогодення, про нашу мову і культуру, про важкий і суперечливий шлях державотворення. Прочитайте ці книги!

Книжкова виставка: Знайомтесь – нова книга!

Бібліотечний урок

4 вересня був проведений бібліотечний урок, присвячений книзі.
Тема уроку: Історичне минуле нашого народу.
Мета уроку: Прищепити дітям любов до книги, до знань.
Домашнє завдання:
Усно проаналізуйте риси характеру одного з київських князів, посилаючись на текст книги»Князі України»,виданої К.: Казка, 2012р.
На протязі уроку учні 6 класу дізналися багато цікавого: як жили й боролися за свободу наші предки-словяни, про мудрих і непереможних князів Русі-України та про їхні великі державні й військові справи.Світло на нашу минувшину проливають перші книги, вік яких тисяча років.
У Софійському соборі зберігалася бібліотека Ярослава Мудрого- одна з найбільших у Європі; там розміщувалася школа, де навчали дітей різних наук, мудрі книжники переписували й перекладали літературні та богослужбові твори, складали літописи.

Новомиргородщина і декабристи

19 листопада 2014 в 9-А класі Новомиргородської ЗШ №1 було проведено бінарний урок з історії: « Новомиргородщина і декабристи»